Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Odpowiedź do konkursu [x]
Uwaga! W odpowiedzi nie podawaj swoich danych osobowych i kontaktowych. Organizator konkursu skontaktuje się z Tobą jeśli zostaniesz zwycięzcą!


od: 
Zadeklaruj zamówienie produktu
[x]
Liczba sztuk:
Po zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz przekierowany na stronę płatności.
zamawia: 
 
Panel
offlinezielona-oaza blog budowlany - wyślij wiadomość - OBSERWUJ | blog ekspercki
10518 odwiedzin | wpisów: 21, komentarzy: 33, artykułów: 7, obserwuje: 36

Wrzosy - piękna dekoracja domu jesienią

autor: zielona-oaza blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Wrzosowisko

Wrzosy to wyjątkowe rośliny i warto posadzić je wokół swojego domu - to ich kolory przełamują jesienny krajobraz, pięknie komponując się z innymi odcieniami, które rządzą w tej porze roku. Wrzosy nie są wymagające, pięknie się rozrastają i nie potrzebują wiele uwagi. W centrach ogrodniczych dostępne są sadzonki wrzosów o przeróżnych odcieniach, w związku z czym można tworzyć nieskończoną ilość kompozycji.

By cieszyć się tymi uroczymi roślinami należy jednak pamiętać, że wrzosy są kwaśnolubne i należy posadzić je w podłożu o kwaśnym odczynie pH. Można kupić gotowe podłoże do roślin kwaśnolubnych lub wymieszać ziemię ogrodową z torfem kwaśnym.

Marzysz o przydomowym wrzosowisku? Dowiedz się JAK SADZIĆ WRZOSY http://zielonaoaza.com.pl/wrzosy-w-ogrodzie-piekne-i-romantyczne/


Już czas na cebulki!

autor: zielona-oaza blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Rośliny cebulkowe kwitnące wczesną wiosną

Rośliny cebulowe kwitnące wczesną wiosną tak bardzo umilają ostatnie mroźne dni - to dzięki nim w naszych domach czuć już zbliżające się pierwsze ciepłe chwile. Już teraz jest czas na to, by je posadzić. Jakie cebulki wybierać? Które rośliny cebulowe dobrze czują się posadzone w doniczkach lub pojemnikach?

Więcej o roślinach cebulowych: http://zielonaoaza.com.pl/juz-pora-na-cebulki-kwiatowe/

Dzięki roślinom cebulowym parapety naszych balkonów może ogarnąć prawdziwe szaleństwo barw - od delikatnych pasteli po intensywne i mocne kolory. Równie pięknie prezentują się w przydomowych ogrodach, gdzie przełamują ponury jeszcze, zimowy krajobraz. Urocze szafirki, dostojne narcyzy czy może pachnące hiacynty - które chcecie mieć u siebie?

Żółte krokusy w ogrodzie

Urocze żonkile

Kompozycja tulipanów i szafirków


Jak dbać o rośliny w ogrodzie podczas upałów?

autor: zielona-oaza blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Jak dbać o rośliny latem?

Lato to czas, w którym nasze rośliny w ogrodzie są narażone nie tylko na gwałtowne burze, ale również bardzo wysokie temperatury.

Jak zadbać o swój ogród podczas największych upałów? W jaki sposób i kiedy podlewać rośliny w ogrodzie? Jak można dodatkowo pomóc roślinom przetrwać najgorętsze dni i jakich błędów unikać? Na te i inne pytania odpowiedzieliśmy w artykule LATO W OGRODZIE - JAK CHRONIĆ ROŚLINY PRZED UPAŁAMI  http://zielonaoaza.com.pl/lato-w-ogrodzie-jak-chronic-rosliny-przed-upalami/

O czym pamiętać podczas upałów?

Przede wszystkim o systematycznym i wystarczającym podlewaniu roślin o odpowiedniej porze. Warto również zadbać o dodatkowe zabezpieczenie roślin (zwłaszcza tych delikatnych i mało odpornych na suszę) przed wysokimi temperaturami poprzez ściółkowanie korą sosnową oraz zastosowanie HYDROBOXÓW.

Podlewanie roślin latem

Interesuje cię ten temat? Przeczytaj również o:

ZALETACH KORY SOSNOWEJ I JEJ ZASTOSOWANIU W OGRODZIE http://zielonaoaza.com.pl/kora-sosnowa-poradnik/

URLOPOWYM SOS, CZYLI CO TO JEST HYDROBOX http://zielonaoaza.com.pl/jak-zadbac-o-rosliny-latem-urlopowe-sos/Basen w ogrodzie - jak o niego dbać?

autor: zielona-oaza blog budowlany - wyślij wiadomość ( wpis ) Dodaj wpis do ulubionych »

Jak dbać o wodę w basenie?

Lato to czas nie tylko pracy na budowie domu, ale i odpoczynku w nowym ogrodzie. Chyba każdy z nas marzy o orzeźwiającej i chłodzącej kąpieli w przydomowym ogrodzie. Ceny basenów z roku na rok stają się coraz bardziej atrakcyjne, w związku z czym zafundowanie sobie i swoim dzieciom takiej atrakcji na upalne dni nie obciąża już tak bardzo portfela.

Warto jednak wiedzieć, jak dbać o basen i czystość wody, by kąpiel w nim była nie tylko przyjemna, ale i bezpieczna. Z pomocą przychodzi chemia basenowa, czyli środki pomagające utrzymać wodę w czystości bez konieczności jej częstej wymiany.

Jaką chemię basenową wybrać? Z pewnością od sprawdzonego producenta. Największym błędem jest kupowanie wątpliwej jakości środków do czyszczenia basenów, których działanie może być nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale przede wszystkim - niebezpieczne dla zdrowia kąpiących się osób (zwłaszcza dzieci).

Dowiedz się, jaką chemię basenową wybrać, by mieć gwarancję skuteczności i bezpieczeństwa:  http://zielonaoaza.com.pl/chemia-basenowa-jak-dbac-o-wode-w-przydomowym-basenie/


Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów:48476
Liczba wpisów:206216
Liczba komentarzy:871870
Liczba zdjęć:761754
Użytkownicy online:485